Choď na obsah Choď na menu

PRIPOJITEĽNÁ RIADIACA JEDNOTKA NA GRAINFATHER

23. 5. 2016

PRIPOJITEĽNÁ RIADIACA JEDNOTKA NA GRAINFATHER

ctrl-box.jpgAbsencia riadiacej jednotky a nutnosť riadiť všetky časy a teploty ručne je asi jediný handicap oproti ostatným špičkovým domácim pivovarom. 

V súčasnej dobe začína testovanie takejto jednotky a v krátkom čase bude jednotka štandardnou súčasťou všetkých nových Grainfatherov. 

Usilovne sme pracovali na novej riadiacej jednotke pre Grainfather s aplikáciou, takže Váš Grainfather môže byť riadený pripojiteľnou aplikáciou.

 

 

FUNKCIE A ŠPECIFIKÁCIE

  • Úplná kontrola nad ohrievaním použitím modifikovaného PID algoritmu. Toto Vám umožní presnejšiu kontrolu nad teplotou a odpadá potreba použitia prepínača teplôt.
  • Bluetooth spojenie medzi Vašim smartfónom a novou kontrolnou jednotkou Vám umožní to, že jednotka bude riadená z Vášho smartfónu a tade aj budú sťahované aktualizácie, vďaka čomu bude varenie hračkou !
  • Je kompatibilná so všetkými Grainfather-mi, ktoré sú momentálne na trhu (upevňovacie oká môžu byť upevnené na súpravu) a môžete prepínať medzi stupňami Celsius a Fahrenheit podľa potreby.

 

SPUSTENIE NA TRH

Momentálne sa začína s beta testovaním týchto riadiacich jednotiek na Novom Zélande, kde malý počet zákazníkov dostane beta verziu, ktorú budú testovať, aby sme sa uistili, že tam nie sú žiadne softvérové chyby (toto bude riadené priamo výrobcom Imake). Hneď ako bude testovanie dokončené, objednáme finálnu verziu riadiacej jednotky pre celý trh. Všetky nové pivovary Grainfather približne od októbra už budú obsahovať túto riadiacu jednotku.

Cena za Grainfather s novou riadiacou jednotkou sa zvýši o cenu tejto riadiacej jednotky.

Tak že:

  • V prípade záujmu o "starý" Grainfather bez riadiacej jednotky ( a za pôvodnú nižšiu cenu), možnosť jeho kúpy skončí podľa vyjadrenie výrobcu okolo októbra 2016. 
  • V prípade záujmu o kúpu "nového" Graingate-u s riadiaciu jednotkou, sa pre Vás nič nemení. Podľa vyjadrenie výrobcu budú nové riadiace jednotky (kompatibilné s dnešným Grainfather-om) predajné aj samostatne a cena "nového"  Grainfather-a bude rovnaká ako dnes plus cena riadiacej jednotky.